skip to Main Content

Sjednáte si kreditku a získáte spoustu bonusů

Moneta Money Bank-výhra při placení kreditkou-Kia Sportage-foto

Kreditní karta je jednou z nejvýhodnějších finančních služeb, jakou banky svým klientům nabízí. Není proto divu, že se neustále snaží rozdat další a další. Využívají k tomu nejrůznější bonusy a výhody. Jako poslední se ozvala Moneta Money Bank, jenž nabízí skutečně zajímavé možnosti.

Plaťte a něco vyhrajete

Moneta Money Bank nyní svým klientům nabízí atraktivní odměnu za používání její kreditní karty. Musíte ji ale používat skutečně hodně často a velmi aktivně, abyste měli šanci něco získat. Aktuálně se totiž všichni klienti této banky s kreditní kartou mohou zapojit do soutěže, ve které vyhrají buď peníze anebo krásné auto Kia Sportage.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá

Podle stránek Moneta Money Bank se do soutěže může zapojit naprosto každý, kdo vlastní její kreditní kartu. „Stačí s jakoukoli kreditní kartou od MONETA Money Bank zaplatit v kamenném nebo internetovém obchodě. Pokud bude zrovna vaše platba 1000. v pořadí ze všech plateb kreditními kartami banky v daném měsíci, získáte peníze za váš nákup až do částky 1000 korun zpět. Bude-li vaše platba v daném měsíci 600 000. platbou vyhráváte nový vůz Kia Sportage. Ale pozor, do soutěže o nové auto se dostanou pouze platby nad 500 Kč,” uvádí Moneta Money Bank na svých stránkách.

Můžete vyhrát, ale jen pokud budete pořádně platit

Pokud chcete vyhrát krásné auto nebo peníze za váš nákup, budete muset platit a nakupovat, a to pořádně. Ne jen pár stovek, ale ideálně tisíce korun denně. Je to tedy výhra v prohru. Na jedné straně můžete vyhrát nádherné auto, ale na druhou stranu musíte zaplatit pořádné peníze, abyste se vůbec zařadili do slosování. Jestliže ale máte v životě štěstí, můžete vyhrát třeba jen díky jedné jediné platbě. Konečné rozhodnutí je tedy jen na vás, ale určitě chválíme inovaci, s jakou Moneta Money Bank přišla.

Poslední články
Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top