skip to Main Content

U Poštovní spořitelny nově získáte peníze do 15 minut

České peníze - Ilustrační fotografie.

U bank bylo zvykem, že vyřízení úvěrů a půjček trvá zpravidla déle. Proto se často klienti obraceli na soukromé společnosti. Současný trend však směřuje k tomu, že i hypotéku bude možné si v budoucnu domluvit přes telefon. Není tedy divu, že banky postupně zrychlují schvalovací procesy u svých půjček. Jednou z nich je i Poštovní spořitelna, kde získáte peníze do 15 minut od zahájení žádosti.

Žádejte o půjčku s online vyřízením

Poštovní spořitelna od konce července 2017 podporuje online vyřizování půjček, kdy zájemce získáte peníze již do 15 minut od zahájení žádosti. O půjčku můžete požádat přes internetové bankovnictví. To znamená, že zde musíte využívat i běžný účet. Celá transakce pak proběhne automaticky a vy do ní nemusíte vůbec zasahovat.

Ve výjimečných případech může být půjčka individuálně posuzována. To už však záleží pouze na vašich dlouhodobých zkušenostech s Poštovní spořitelnou a na vaší individuální bonitě. Každopádně půjčku za čtvrt hodinky bez toho, aniž byste museli osobně do banky, tu nyní získat lze.

Již při vyřizování běžného účtu klienti poskytují Poštovní spořitelně dostatek informací, které obvykle stačí ke zdárnému vyřízení žádosti. Přes internetové bankovnictví tak nyní můžete požádat až o 300 000 Kč. Můžete si zvolit účelový nebo neúčelový úvěr, kontokorent či kreditní kartu. Výběr zkrátka maximálně přizpůsobíte svým představám.

Přemýšlíte o novém vozu a sháníte financování? Vyzkoušejte nejlevnější půjčku na auto! Peníze máte do pár minut.

 

Jaká je Poštovní půjčka

Nevíte, jestli pro vás je půjčka od Poštovní spořitelny zajímavá? Připravili jsme pro vás bližší informace, díky kterým se s ní můžete podrobně seznámit, a to aniž byste museli osobně na pobočku. Svou Poštovní půjčku sama spořitelna definuje jako dostupnou, pružnou a přehlednou.

Půjčka se poskytuje za férových podmínek, splátky můžete hradit předčasně nebo si je odložit (navíc do 30 dní od schválení lze půjčku bezplatně vrátit zpět) a ještě před schválením máte k dispozici kompletní jednoduché podmínky, ve kterých se dočtete úplně vše.

  • U Poštovní spořitelny získáte půjčku od 20 000 do 800 000 Kč.
  • Peníze můžete splácet po dobu až 8 let.
  • Peníze obdržíte na svůj běžný účet u Ery nebo u ČSOB.
  • Splátka se automaticky inkasuje z vašeho běžného účtu.
  • Splátky si v případě platební neschopnosti můžete odložit nebo naopak využít předčasného splacení.
  • Poštovní spořitelna nabízí rovněž pojištění, které vás ochrání před nepříznivými životními situacemi.

Půjčku do 300 000 Kč si tedy můžete sjednat přes online bankovnictví. Jak je tomu u větší částky? To už musíte zajít osobně na pobočku. Spořitelna požaduje také souhlas manžela či manželky. Půjčku v každém případě využijete na cokoliv.

Kreditní karta pro vaše výhodné nákupy

Z internetového bankovnictví nově můžete požádat také o kreditní kartu, která má bezúročné období stanovené až na 55 dnů. Jestliže měsíčně utratíte minimálně 5 000 Kč, tak za kartu nic neplatíte. Získáváte výhody ze světa odměn a zároveň máte bonus v podobě pojištění proti rozbití a krádeži.

Kontokorent k běžnému účtu

K běžnému účtu si dále můžete sjednat kontokorent do výše až 250 000 Kč (tato služba je s výrazně menším limitem nabízena i mladým lidem). Jestliže se tedy na běžném účtu často dostáváte k nule a peníze vám nestačí do výplaty, může kontokorent pokrýt vaše nezbytné výdaje. Navíc si ho sjednáte jenom jednou a pak už ho využíváte opakovaně. Úroky zde platíte pouze z vyčerpané částky. Výhodou kontokorentu je i okamžitě dostupná finanční rezerva.

Poslední články
Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top