skip to Main Content

Půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro každého

České peníze - Ilustrační fotografie.

Žádali jste o půjčku, ale vaše žádost byla zamítnuta z důvodu nízkých příjmů? Pak vám doporučujeme využít některou z půjček, které se poskytují bez nutnosti prokazování příjmů. Ty často sice v žádosti musíte uvést, nikdo po vás ale už nepožaduje potvrzení o jejich výši od zaměstnavatele ani daňové přiznání od finančního úřadu. Výhody takového úvěrového produktu pak ocení opravdu každý žadatel.

Půjčka bez prokazování příjmu nejen pro problémové žadatele

Půjčky bez doložení příjmu jsou čím dál rozšířenější. Jejich obliba roste mezi krátkodobými i dlouhodobými produkty. Krátkodobě se bez prokazování příjmu poskytují různé mikropůjčky. Jelikož se jedná o půjčky na malou částku a s krátkým termínem splatnosti, předpokládá se, že je klient zvládne bez problémů splatit. Jakmile splatí první půjčku v řádném termínu, bude mu bez problému poskytnuta další, třeba i na větší finanční obnos.

Vedle krátkodobých půjček se bez příjmu poskytují také úvěry střednědobého a dlouhodobého charakteru. U půjček na vyšší částky je již příjem ale často požadován, takže absence dokladu o příjmu je zde považována za jistý benefit, který je mnohdy vykoupen například vyšší úrokovou sazbou nebo celkově nižším objemem poskytnutých finančních prostředků. Výjimkou není ani požadavek na ručitele či spolužadatele nebo dokonce na zástavu nemovitosti.

NÁŠ TIP: Přemýšlíte o půjčce bez doložení příjmu? Doporučujeme vám navštívit internetové stránky Akutnipujcka.cz, kde si pohodlně vyberete z několika nabídek.

Podmínky pro poskytnutí půjčky

Rychlá půjčka bez doložení příjmu je snadným řešením pro všechny.Podmínky takové půjčky jsou mnohem flexibilnější než u běžného úvěru. Samozřejmostí je splnění věkové hranice minimálně 18 let. Pokud jste již v důchodovém věku, rovněž můžete mít problém půjčku za výhodných podmínek získat. Dále je obvykle požadováno bydliště v Čechách nebo české občanství.

Doklad o příjmu často nahrazuje vaše čestné prohlášení o tom, že nějaké příjmy pobíráte. Taková půjčka je však vyřízena mnohem diskrétněji, protože nemusíte svého zaměstnavatele žádat o doklad o příjmu. Ušetříte také čas, který byste jinak věnovali třeba návštěvě finančního úřadu. Nehledě na to, že potvrzené daňové přiznání získáte jenom za poplatek.

Hypotéka bez doložení příjmu

Samostatnou kapitolou je hypoteční úvěr bez doložení příjmu nebo jakákoliv jiná půjčka, kde se do zástavy dává nemovitost. Banky často vyžadují, abyste do zástavy dali dvě nemovitosti, pokud nemůžete doložit svůj příjem. Poskytnutá výše finančních prostředků je zde mnohem nižší, než když jste schopni příjmy doložit. Na úvěr se často vztahuje i vyšší úroková sazba.

Kdo tuto půjčku ideálně využije

Tato půjčka přijde vhod všem podnikatelům, kteří do daňového přiznání často uvádějí vysoké výdaje za účelem minimalizace odvodů na daních či na pojištění. Dále je tato půjčka vhodná pro osoby zaměstnané na smlouvu na dobu určitou nebo pro ty z vás, kteří nemají práci na celý úvazek. Pro banku jsou tito klienti méně bonitní a mohou tak mít problém dosáhnout na výhodný a zajímavý úvěr.

Poslední články
Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top