skip to Main Content

Moneta Money Bank zlevnila svou Expres půjčku

Moneta Money Bank-uzavření půjčky-ilustrační foto

Konkurenční boj mezi bankami zatím nezná mezí. Neustále to mezi všemi vře, a proto nejsou výjimkou ani kroky, které bychom ani ve snu nečekaly. Přestože to pro mnohé zůstává ještě skryté, fakta hovoří jasně. Stejně tak totiž probíhá boj i na frontě Moneta Money Bank, která k letošnímu začátku roku výrazně zlevnila svou Expres půjčku. Takovou úrokovou sazbu jsme tu už skutečně dlouho neměli!

„Tak levnou půjčku nepamatuje ani slov!”

Ty tam jsou doby, kdy jste u klasického spotřebitelského úvěru získali úrokovou sazbu přes 10 %. Dnes se bavíme o pár procentech. U Moneta Money Bank se konkrétně jedná o úrokovou sazbu od 5,9 %. Tak nízko se úrokové sazby skutečně dlouho nedostaly. A navíc k této velmi výhodné úrokové sazbě přihazuje Moneta ještě extrémně rychlou dobu schválení a vyplacení půjčky. Tedy Expres půjčka jak se patří.

Kolik a jak dlouho budete splácet?

Samozřejmě ale nezůstaneme jen u teorií a slibů. Přejdeme rovnou k praktickému příkladu. Řekněme, že si chcete rychle půjčit částku 200 000 Kč. Rozdělíte ji na auto, nové vybavení do bytu a krásnou dovolenou. Splácet ale nechcete více než 5 let. A navíc jste u Moneta Money Bank spokojeni, takže byste chtěli využít právě jejích služeb.

Sjednáte si tedy její Expresní půjčku. Měsíčně u Moneta Money Bank u těchto všech proměnných zaplatíte 3 857 Kč. Úroková sazba bude činit 5,9 %, RPSN 6,05 % a celkem za půjčku zaplatíte 231 436,01 Kč.

Skvělé, pokud jste u Monety klientem

Pokud už jste u Monety klienty a jste u ní spokojeni, není nad čím přemýšlet a určitě si u ní můžete okamžitě půjčit. Výhodnost takové půjčky je nezpochybnitelná a žádnou takovou jen tak nenajdete.
Je velmi zajímavé pozorovat banky, jak se předhání v získávání klientů a jak na všechny strany slibují hory doly. Je to však skvělá zpráva pro nás, neboť si můžeme být jisti, že za půjčky zbytečně nepřeplatíme. Ještě aby se tento konkurenční boj projevil v hypotékách, které se mají letos výrazně zdražovat! Uvidíme, kam to všechno tedy ještě povede.

Poslední články
Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top