skip to Main Content

Která půjčka na cokoliv je ta nejlevnější?

Výběr nejvýhodnější půjčky na cokoliv

Půjčka na cokoliv je typ osobního neúčelového úvěru. Věřitel vám tak poskytne peníze, aniž byste museli složitě dokládat, jak finanční prostředky využijete. Nejlevnější půjčky na cokoliv nabízejí banky. Přestože se snaží posunovat i nebankovní společnosti své úrokové sazby na minimum, stále za bankovními domy o něco málo zaostávají.

Nejvýhodnější půjčka na cokoliv bývá obvykle nezajištěná a není požadován účel úvěru. Půjčku standardně splácíte prostřednictvím měsíčních splátek a dle její výše se obvykle délka splácení pohybuje od jednoho roku až do 8 nebo 10 let. Nejlevnější půjčka na cokoliv je taková, která má nejnižší úrokovou sazbu a je nabízena bez skrytých poplatků. Jak takovou půjčku můžete najít? Nejrychlejším způsobem je využití srovnání půjček, které nabízí nezávislé porovnání bankovních i nebankovních úvěrů. Díky rekordně nízkým úrokovým sazbám můžete v současné době dokonce najít neúčelové půjčky s úrokem kolem 4 %.

Nejlevnější půjčka nemusí být zároveň ta nejlepší

Celkové náklady na půjčku lze dopředu spočítat a porovnat, proto není problém s využitím srovnání půjček nalézt tu nejlevnější půjčku. Zkrátka to je ta, s nejlepší sazbou.

V případě nejlepší půjčky je pak třeba zvažovat ještě další kritéria. V úvahu přichází například to, jak je věřitel flexibilní, zda si můžete užít splátkových prázdnin, jak funguje zákaznických servis, podmínky předčasného splacení nebo jak dlouho bude trvat schválení vaší žádosti. Pravdou ovšem je, že mezi nejlevnějšími půjčkami na cokoliv i těmi nejlepšími povětšinou kralují bankovní půjčky.

Pojďme si ve stručnosti shrnout, jaké jsou vaše možnosti:

Air Bank online půjčka

Air BankAir Bank je možná tou vůbec nejlepší půjčkou na českém trhu. Nejenže nabízí možnost půjčit si až 900 000 Kč na dobu 11 let, navíc nabízí velmi flexibilní podmínky splácení, kdy je možné provádět mimořádné splátky přímo z vašeho elektronického bankovnictví. Kromě toho můžete po částečném splacení zažádat o snížení měsíční splátky, v aktuální nabídce pak navíc zaujme možnost 2měsíčních splátkových prázdnin, které můžete využít každý rok. S úrokovou sazbou 3,9 % se půjčka od Air Bank řadí k nejlevnějším půjčkám na cokoliv.

Hlavní výhody:

 • Využijte dva měsíce splátkových prázdnin – sjednáte-li si půjčku do konce roku 2020, můžete si každý rok své splátky o dva měsíce posunout.
 • Zapomeňte na jakékoliv poplatky – nemusíte se bát, že byste se v případě neúčelové půjčky od AirBank setkali s poplatky za sjednání, vedení nebo předčasné splacení půjčky.
 • S vyšší půjčenou částkou získáte nižší úrok – v AirBank skutečně vychází klientům vstříc, žadatelům o vyšší úvěry tak je nabízena nižší úroková sazba.
 • Ke sjednání půjčky vám postačí mobilní telefon – pokud máte připojení k internetu a mobilní telefon s fotoaparátem k nafocení dokladů totožnosti, dovedete vyřídit půjčku od AirBank i bez počítače.
Ukázka kalkulačky půjčky od Air Bank
Ukázka kalkulačky půjčky od Air Bank

mPůjčka Plus od mBank

mBank půjčkaDalší bankovní půjčka na cokoliv, mPůjčka od mBank, nabízí o něco nižší úvěrový rámec než AirBank. I s 600 000 Kč se však dá podniknout poměrně mnoho. Půjčku můžete splácet až 96 měsíců, přičemž platí, že s vyšší půjčenou částkou a delší dobou splácení klesá úroková sazba. Její rozsah se tak pohybuje mezi 7,9 %, pokud si půjčíte do 200 000 Kč na jeden rok, až k 3,9 %, pokud si půjčíte alespoň 400 001 Kč na dobu 72 měsíců. O mPůjčku je možné žádat online, na pobočce nebo po telefonu.

Hlavní výhody:

 • Rychlá výplata peněz – klienti mBank mohou mít peníze na účtu už za 10 minut od podání žádosti. Klienti ostatních bank počkají o něco déle, dodáte-li však všechny potřebné doklady, dočkáte se peněz ještě tentýž den.
 • Výhodná možnost konsolidace – s mPůjčkou můžete levně konsolidovat vaše současné bankovní i nebankovní půjčky od jiných poskytovatelů a ušetřit tak na splátce nebo celkově přeplacené částce.
 • Flexibilní možnosti splácení – svou splátku si můžete nastavit, jak uznáte za vhodné, včetně dnu splatnosti. Případně můžete využít možnosti odložení splácení jistiny půjčky až o 6 měsíců.
 • Získejte účet od mBank zdarma – půjčku budete čerpat na účet u mBank. Pokud nejste momentálně klientem, nevadí. K půjčce získáte zdarma i bankovní konto, které není zatíženo žádnými zbytečnými poplatky.
Ukázka kalkulačky mPůjčky od mBank
Ukázka kalkulačky mPůjčky od mBank

MONETA Půjčka na cokoliv

MONETA Money BankNeúčelová MONETA půjčka na cokoliv je vůbec nejlevnější na trhu s úrokovou sazbou od 3,5 %, bez ohledu na to, zda jste nebo nejste klientem Monety. Zřídit si přitom můžete úvěr ve výši 800 000 Kč a splatností 10 let. Vezmete-li v úvahu, že se inflace v posledních letech pohybuje kolem 3 % ročně, přeplatíte v reálných penězích za půjčku téměř minimum. Jistou nevýhodou může být poplatek za sjednání na pobočce ve výši 1 295 Kč, kdo by ale dnes ještě chodil na pobočku, když lze vyřídit kompletní žádost o půjčku online z pohodlí domova. Půjčku přitom můžete využít opravdu na cokoliv – koupi auta, vybavení domácnosti nebo splacení stávajících závazků.

Hlavní výhody:

 • Žádné zbytečné poplatky – pokud si sjednáte půjčku online, nebudou vás obtěžovat žádné poplatky za sjednání nebo vedení půjčky. Vzhledem k bezkonkurenčnímu úroku je zpoplatněno pouze předčasné splacení půjčky – 0,5 % z jistiny.
 • Minimum administrativy – na papírování zapomeňte. Ke sjednání půjčky vám postačí dva doklady totožnosti, mobilní telefon a internet.
 • Stejně výhodné podmínky pro každého – nezáleží na tom, zda jste nebo nejste klientem MONETY. Banka nabízí úplně stejně výhodné úvěrové podmínky komukoliv bez rozdílu.
 • Atraktivní refinancování stávajících úvěrů – s MONETA půjčkou na cokoliv lze refinancovat stávající úvěry s vyššími úrokovými sazbami a výrazně tak ušetřit.
Ukázka kalkulačky půjčky od MONETA Money Bank
Ukázka kalkulačky půjčky od MONETA Money Bank

ČSOB půjčka na cokoliv

ČSOB půjčkaPůjčka na cokoliv od ČSOB je neúčelová půjčka od jedné z nejdéle sloužících bank na českém trhu. Půjčit si můžete až 800 000 Kč po dobu 8 let, přičemž budou splátky každý měsíc v den, který si nastavíte, inkasovány z vašeho bankovního účtu u ČSOB. Úroková sazba od 4,9 % není nejvýhodnější na trhu, stále však patří k těm nejnižším. Kromě toho však nabízí ČSOB půjčka na cokoliv řadu výhod. Jednou z nich je vrácení všech úroků, pokud stihnete půjčku splatit do 90 dnů od zřízení. Pokud si tedy půjčujete nižší objem peněz pouze na čtvrt roku, půjčka je zdarma.

Hlavní výhody:

 • Předčasné splacení bez poplatku – půjčku od ČSOB lze splatit kdykoliv předčasně, a to zcela zdarma.
 • Nízké splátky ­– přestože si půjčíte nižší částku, můžete si její splácení rozložit až na délku 8 let a minimalizovat tak měsíční splátku, která příliš nezatíží váš rodinný rozpočet.
 • Flexibilita splácení – pokud je třeba, výši splátek si můžete jednoduše upravit a případně i odložit.
 • Není třeba ručit nemovitostí – půjčka je neúčelová, ale také nezajištěná. Nebudete tak muset ručit za půjčku nemovitostí, o kterou byste mohli v případě problémů se splácením přijít.
Ukázka kalkulačky půjčky od ČSOB
Ukázka kalkulačky půjčky od ČSOB

Osobní půjčka Komerční banky

Komerční bankaPůjčka na cokoliv od Komerční banky nabízí vůbec nejvyšší úvěrový limit – pokud si můžete dovolit splácet kolem 30 000 Kč měsíčně, pak si můžete sjednat osobní půjčku od Komerční banky až do výše 2 500 000 Kč! se splatností 96 měsíců. Už víme, v čem je Komerční banka nejlepší, s úrokem od 3,8 % však také patří ke třem nejlevnějším bankám na trhu. Online lze sjednat půjčku zdarma a klienti Komerční banky obdrží peníze na bankovní účet takřka okamžitě, osobně na pobočce sjednání trvá asi 30 minut.

Hlavní výhody:

 • Můžete si půjčit 2 500 000 Kč – výší úvěru Komerční banka doslova drtí konkurenci, když klientům nabízí téměř trojnásobný úvěrový rámec než nejbližší konkurence.
 • Online půjčka bez poplatků – vyřídíte-li si půjčku online, pak je sjednání, vedení i předčasné splacení půjčky zdarma.
 • Ideální pro nákup vozu i dovolené – půjčka na cokoliv od Komerční banky je ideálním úvěrem pro financování nákupu automobilu stejně jako zaplacení zážitků s rodinou.
 • Nastavte si splátky podle sebe – sami si určíte, který den v měsíci chcete půjčku splácet, přičemž i s výší splátky lze manipulovat tak, aby vám nejlépe vyhovovala.
Ukázka kalkulačky půjčky od Komerční banky
Ukázka kalkulačky půjčky od Komerční banky

Zjednodušený přehled v tabulce

Banka Výše půjčky Splatnost Úroková sazba
MONETA 5 000 – 800 000 Kč 24 – 108 měsíců od 3,6 %
Air Bank 5 000 – 900 000 Kč 6 – 92 měsíců od 3,9 %
mBank 10 000 – 600 000 Kč 12 – 96 měsíců od 3,9 %
ČSOB 20 000 – 800 000 Kč 12 – 96 měsíců od 4,9 %
Komerční banka 10 000 – 2 500 000 Kč 12 – 96 měsíců od 3,8 %
Poslední články
Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top