skip to Main Content

Věděli jste, že…?

Životní pojištění a novinky - ilustrační foto

Životní pojištění má v současnosti více než polovina Čechů. To je více než 5 000 000 pojištěných osob jen v České republice. Každý druhý je proto více či méně pojištěný. To už stojí za promyšlení a za zvážení. Chcete se také pojistit? Jaké jsou letošní novinky?

Pojistka péče v obtížné životní situaci

První novinka letošního roku byla celkem nevýrazná, ovšem velmi důležitá položka. Jedná se o “pojistku péče v obtížné životní situaci”. Ta vám zajišťuje proplacení kompletní zdravotní péče ve chvílích, kdy se vám přihodí nějaký vážný úraz nebo onemocníte zákeřnou nemocí. Přesto, že to teď může vypadat naprosto banálně a nedůležitě, ve výsledku se může jednat o milióny korun na léčbu. A to už je pořádná položka k promyšlení a k pojištění.

Nekouříte a nemáte nadváhu? Získáte slevu!

Druhou novinkou je zajímavá sleva u pojišťovny Allianz. Ta nabízí svým klientům, kteří jsou nekuřáci a nemají problémy s nadváhou, slevu ve výši 28 %. A to už je řádná částka k zamyšlení. Stačí se zkrátka hlídat.

Jako diabetici máte více možností

Ani jako diabetik nejste u životního pojištění zcela okleštěni. Nově se totiž můžete pojistit i proti vážným nemocem. To je obrovský zvrat v postupu pojišťoven, které ještě nedávno nechtěly tyto osoby prakticky pojistit ani proti úrazům.

Rozšíření asistenčních služeb

Poslední novinkou je rozšíření asistenčních služeb. To se rozšiřuje prakticky neustále a postupně a u různých pojišťoven má různý objem. Ve výsledku je to ale skvělá zpráva pro nás, pojištěnce.

Životní pojištění je tedy neustále zajímavější a čím dál tím víc přínosné, a proto se do něj nemusíte bát investovat. A pokud si stále nejste jisti, podívejte se na naše další články, ve kterých vám radíme, jak si životní pojistku poskládat a kdy je nejvhodnější doba pro její sjednání.

Poslední články
Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top