skip to Main Content

Jaké pojištění nabízí Česká spořitelna?

Pojištění od České spořitelny - ilustrační foto

Pojišťoven je v České republice celá řada. Ovšem nejsou to jediné instituce, které nabízí pojištění. To najdete i u bank. Jednou z nich je i Česká spořitelna. Jaké pojištění u ní najdete? A které je výhodné? Na tyto otázky vám odpovíme v tomto článku.

1. Životní pojištění

Jako první si popíšeme životní pojištění od České spořitelny. To je ideální pro pojištění pro případ smrti, invalidity či vážných nemocí. Vybrat si u něj můžete ze dvou typů – FLEXI životní pojištění a FLEXI životní pojištění – JUNIOR. Jedno je výhradně pro dospělé, druhé výhradně pro děti. Obě jsou však stejně výhodná a jsou ideální pro ochranu proti rizikům, která ohrožují vás nebo vaši rodinu.

2. Cestovní pojištění

Dalším typem pojištění, které Česká spořitelna nabízí, je cestovní pojištění. To může být jak jednorázové, tak i celoroční. Zajistí vám hospitalizaci, léčení i převoz domů ze zahraničí ať jste na dovolené nebo na pracovní cestě. Celoroční varianta je skvělá pro studenty, kteří studují v zahraničí a chtěli by být i tam pojištění. Ta krátkodobá se pak hodí úplně všem, kteří jedou někam do zahraničí.

3. Bydlení, auto a osobní věci

U tohoto třetího typu pojištění poskytovaného Českou spořitelnou se jedná jak o pojištění domácnosti, tak i pojištění nemovitosti v jednom. Zde už je potřeba více rozlišovat jednotlivé typy pojištění a lépe pojištění vybírat. V tomto případě tedy nebudeme zacházet do přílišných detailů.

4. Pojištění karet

Čtvrtou možností je pojištění platebních karet. Pojistit si je tak můžete proti ztrátě, krádeži, zneužití nebo třeba pro případ nemoci, kdy nebudete mít na splátku kreditní karty. Toto pojištění je tedy výhodné úplně pro všechny. Výhody z něj totiž plynou všem, kteří aktivně používají svou platební kartu.

5. Výpadek příjmů

Tento typ pojištění je hodně podobný životní pojistce. Stejně jako u životního pojištění se totiž i v tomto případě můžete pojistit proti výpadku příjmů z důvodu vážné nemoci nebo úrazu. Česká spořitelna vám v tom případě bude platit výdaje za domácnost nebo hradit splátky úvěru. Skvělá varianta pro všechny, kteří mají nějaké půjčky.

6. Právní pomoc

Poslední možností je právní pomoc. Pokud si totiž nevíte rady, Česká spořitelna vám poradí.

Poslední články
Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top