skip to Main Content

Jak se pojistit levně a rychle

Jak na pojištění

Cestovní pojištění, pojištění domácnosti, životní či úrazové a další patří k nedílným součástem zabezpečení našeho každodenního života. Dnešní nabídka je ovšem tak pestrá, že není vůbec snadné se zorientovat. Jak vybrat tu nejlepší variantu a nevybílit přitom svou peněženku?

Plánujete dovolenou, pořizujete si nový dům, stěhujete se do nového nebo máte jen olšové ručičky a tu a tam se vám něco rozbije? Vhodným adeptem na jakékoliv pojištění je prakticky každý z nás. Avšak zorientovat se v nabídkách pojišťoven vyžaduje určité zkušenosti a dovednosti.

Pojištění z pohodlí domova

Dokážete-li šikovně surfovat po internetu, pak vám jistě neuniklo, že mnoho pojišťoven nabízí různorodá pojištění, které lze sjednat online z pohodlí domova. Webové stránky daných pojišťoven nabízejí dnes už možnost dozvědět se o jednotlivých pojišťovacích produktech maximum informací. I tak se však může z pouhého víkendu tráveného na horách stát noční můra. Které pojištění je zrovna ve vašem případě to nejlepší? Která pojišťovna pokryje vše potřebné? A především důležitá otázka: na kolik mě to vyjde?

Kde hledat potřebné informace?

Veškeré potřebné informace je dnes již možné zjistit i bez obíhání poboček, ale stojí to nějaký ten čas i energii, kterou byste mohli investovat jinak. Naštěstí existuje řešení v podobě portálů, které toto srovnání provedou za vás. Jde o různé makléřské společnosti, které mají v nabídce programy různých pojišťoven. Jsou otázky, které nezasvěceného člověka v daný okamžik nenapadnou, proto nechte vybrat vhodný produkt pro vás odborníka.

Pojištění tak lze nejen vybrat, ale i sjednat na internetových portálech, kde získáte nezávislý a objektivní souhrn všech pojišťoven. Ať už sháníte pojištění pro svého plechového mazlíčka, pojištění nemovitosti, domácnosti, cestovní pojištění, úrazové či nějaké další.

Neutrácejte víc, než musíte

Ani finanční možnosti nepředstavují překážku, vybrat se dá přesně to, co odpovídá vašim finančním možnostem. Svůj čas můžete raději věnovat vybírání letní dovolené, výběrem nového auta nebo plánováním stěhování, namísto obcházení jednotlivých pojišťoven. Využijte služeb makléřských společností, nechte si poradit a sjednejte vše z pohodlí vašeho domova. Jestliže máte internetové připojení, využijte této možnosti a ušetřete si hromadu času i peněz.

Dáváte-li přednost osobnímu jednání před internetem, lze si domluvit schůzku u vás doma nebo někde v kavárně s odborníkem, který pro vás vyselektuje trh a představí vám ideální řešení pro vás, včetně finančního plánu – tedy investice do pojištění, do které se chcete vejít. Počítejte ovšem s tím, že chcete-li někde nějakou tu korunku ušetřit, je potřeba učinit i nějaký kompromis.

Poslední články
Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top