skip to Main Content

Nejlevnější a zároveň nejvýhodnější půjčka na auto

Nejvýhodnější půjčka na auto

Výběr poskytovatele úvěru může být někdy pěkný oříšek a ani v případě produktu nejvýhodnější půjčka na auto tomu není jinak.  Předtím, než bezhlavě podepíšete smlouvu s první institucí, která vás osloví, je potřeba položit si několik otázek. Která banka má nejnižší úrok? Kde dostanete peníze nejrychleji? Co máte dělat, když nemůžete doložit své extra příjmy? Abyste získali odpovědi, udělejte si nejprve malou rešerši.

Poskytovatelé finančních služeb

Autopůjčky nabízí jak bankovní, tak nebankovní instituce. Obě mají svá pro a proti. Banky vám poskytnou nižší úvěr a jistotu, nebankovní společnosti mají zase často mírnější požadavky co se podmínek a dokládání příjmu týče. Ani jedna z možností není špatná, jen je potřeba rozmyslet si, co od úvěru očekáváme, zda chceme ušetřit na úrocích nebo se vyhnout komplikované byrokracii. Ideální úvěr by měl být levný s výhodnými podmínkami a rychle vyřízený.

Nejlevnější půjčka na auto od banky

Pokud žádáte o nejlevnější půjčku na auto u banky, bude vás čekat nejprve proces vyhodnocování vaší schopnosti splácet. To znamená, že bude potřeba dodat několik dokumentů ohledně příjmů, závazků, zaměstnání, bydlení, apod. Tato možnost je vhodná pro žadatele, kteří mají pravidelný příjem, jež jsou schopni doložit. Na základě těchto údajů pak banka schválí nebo zamítne vaši žádost. Teprve po tomto procesu následuje modelování podmínek a smlouvy.

Výše půjčky a pojištění se u většiny bankovních společností odvíjí od toho, jaké auto vyberete. Dejte si proto pozor, aby vybrané vozidlo splňovalo všechny podmínky, které jste si s bankou předem dohodli (maximální cenu, stáří, výši akontace, apod.). Je-li vše v pořádku, budete mít peníze na účtu ve většině případů do 24 hodin od sjednání. Jestliže banka vaši žádost schválí, na nákup nového vozu nemusíte čekat dlouho.

Autopůjčka od ČSOB

Výhodnou půjčku na auto je možné sjednat u jedné z největších bankovních institucí v ČR. Československá obchodní banka poskytuje účelový úvěr na nový vůz s fixním úrokem po celou dobu splácení. Tu si můžete nastavit sami podle toho, co vám nejvíce vyhovuje, a to minimálně na 2, maximálně na 7 let. Pokud s nákupem auta otálíte, nemůžete se rozhodnout mezi novou Škodovkou či bavorákem, ale chcete mít peníze pro jistotu k dispozici, ČSOB vám garantuje celou výši půjčky až 2 měsíce. Zároveň máte dvě možnosti, jak půjčku splácet. Flexibilní splátka umožňuje buď pravidelné měsíční splácení, tak jak jsme na to zvyklí u jiných úvěrových produktů, nebo splátku dynamickou, u níž je možné po roce režim bezplatně změnit.

Parametry půjčky od ČSOB

 • Výše půjčky: 20 000 – 2 000 000 Kč
 • Doba splatnosti: 24 – 84 měsíců
 • Úrok: od 5,39 % p.a.
 • Délka vyřízení: už do 48 hodin

Hello půjčka na auto

Rychlou půjčku na auto je možné sjednat také například u společnosti Hello bank, dříve známé pod názvem Cetelem. Takzvanou Hello půjčku můžete vyřídit ještě předtím, než si nový vůz vyberete. Celý proces podání a schvalování žádosti probíhá online nebo na pobočce, záleží jen na tom, co je pro vás pohodlnější. Vyřízení úvěru je možné provést také ve vybraných autosalonech, s nimiž Hello bank spolupracuje. Úrok, který banka nabízí, začíná na 5,39 %. Dobrou zprávou je, že při sjednání tohoto úvěru není potřeba ručit kupovaným vozem. Můžete jej tak kdykoliv s klidným srdcem prodat.

Parametry půjčky na auto od Hello bank

 • Výše půjčky: 20 000 – 1 000 000 Kč
 • Doba splatnosti: 6 – 84 měsíců
 • Úrok: od 5,39 % p.a.
 • Délka vyřízení: do pár minut online

Výhody nebankovních společností

Také nebankovní společnosti mohou nabízet výhodné půjčky na auto. Ačkoliv u většiny bývá často vyšší úrok, najdou se i takové, které jsou dokonce levnější než banka. Výhodou služeb od těchto institucí je rychlost, s jakou máte finanční prostředky k dispozici. Valná většina nebankovních společností vám peníze zašle do pár minut od vyřízení žádosti, nejpozději pak do druhého dne. Co může být velkým lákadlem pro potenciální klienty, je vyřízení celé záležitosti z domova. Pro sjednání úvěru nemusíte řešit otevírací dobu pobočky, prostě vše provedete online. Stačí vyplnit formulář s žádostí na webu příslušné společnosti, zaslat emailem potřebné náležitosti a vyčkat, až vás kontaktuje pověřený zaměstnanec.

Zkuste to se Zonky

Zonky je nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěru s licencí od České národní banky, který nabízí jednu z nejlevnějších půjček na auto. Úvěr na nový vůz si u něj můžete zřídit s úrokem od 2,99 %, což je nejnižší úrok na trhu. Velkou výhodou této společnosti je mimo jiné její transparentnost. Při sjednání úvěru dostanete jasné informace o všech poplatcích a od začátku budete informování, kolik peněz přeplatíte. Zajímavá je také možnost zdarma celou půjčku předčasně splatit či poslat mimořádnou splátku, máte-li zrovna navíc volné finanční prostředky. Tato autopůjčka se jeví jako nejvýhodnější a nejlevnější ze všech, jež jsou na finančním trhu dostupné, ovšem pouze za předpokladu, že získáte nejnižší možný úrok, který Zonky nabízí.

Nejlevnější půjčka kalkulačka

Parametry půjčky na auto od Zonky

 • Výše půjčky: 20 000 – 750 000 Kč
 • Doba splatnosti: 12 – 84 měsíců
 • Úrok: od 2,99 % p.a.
 • Délka vyřízení: do 5 minut

Poslední články
Diskuse

1 komentář k zobrazení

 1. Tak jsem chtěl půjčku na auto u Zonky a zamítnuto. Aspoň by mohli říct důvod. Šel jsem do Monety a tam jsem během chvíle měl vyřízenou půjčku a valil pro auto. Raději jděte rovnou k Monetě a máte klid.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top