skip to Main Content

Kde najdete nejlepší finanční produkty roku 2016?

Nejlepší finanční produkty

Rok 2016 jsme již úspěšně uzavřeli, a tak jej můžeme zhodnotit ze všech stran. Stejně jako se soutěží o nejkrásnější dívku roku, bojuje se také o nejlepší finanční produkty roku. A právě teď vám přinášíme jména vítězů a představení vítězných produktů a služeb.

Které banky v loňském roce nejvíce bodovaly?

Nejprve se podíváme na samotné bankovní instituce. Mezi nimi již několikátý rok po sobě bodovala Air Bank, Sberbank, UniCredit Bank a Equa Bank. Ač jsou všechny zmíněné banky na trhu již nějaký ten pátek, pořád jsou u klientů velmi oblíbené pro své inovace a novinky. Jejich služby a produkty hodnotí zákazníci stále velmi kladně a samotné banky se pravidelně objevují v prvních příčkách v různých žebříčcích. Už vás ale dále nebudeme napínat a rovnou se vrhneme na popis samotných oblíbených produktů, které na plné čáře zvítězily.

Kde je nejlepší běžný účet, spořící účet nebo neúčelový úvěr?

V kategorii běžných účtů zvítězila na prvním místě Equa bank. Ta podle svých klientů nabízí nejlepší podmínky a servis u běžného účtu. Nejlepší spořící účet nabízí Sberbank, a to díky nejvyššímu úroku a také poskytovaným službám. Nejlépe hodnocený neúčelový úvěr je od UniCredit Bank. Pokud byste totiž srovnali bezúčelové úvěry všech bank v České republice, zjistili byste, že právě u UniCredit Bank najdete nejnižší úrok, nulové poplatky a tím pádem také nejnižší přeplacenou částku. V konsolidaci půjček naopak zvítězila Air Bank, která skutečně dokáže výrazně pomoci se sjednanými půjčkami. Nakonec nejlepší hypotékou roku 2016 se chlubí Česká spořitelna.

Co z toho vyplývá do roku 2017?

Podobně jako v roce 2016, budou výše zmíněné produkty výhodné i v roce 2017, a to alespoň v jeho první půli. Pokud se tedy aktuálně rozhodujete, kam zajít pro sjednání běžného nebo spořícího účtu, bezúčelového úvěru, hypotéky nebo si zkonsolidovat své stávající půjčky, budou rozhodně výše zmíněné bankovní instituce tím pravým místem právě pro vás.

Rate this post
Poslední články
Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top