skip to Main Content

Naučte se investovat s FIO bankou

Naučte se investovat s FIO bankou - ilustrační foto

Správně investovat a ještě na tom pořádně vydělat – to není procházka růžovou zahradou. Spousta odborníků radí strávit hodiny vzděláváním, sledováním zkušenějších a také vložit nemalé finance do placených kurzů. FIO banka na to jde ale úplně jinak. Všem svým klientům nabízí investiční kurzy úplně zdarma. Co se na nich dozvíte? Pro koho jsou kurzy vhodné?

Škola investování pro každého

U FIO banky se můžete zadarmo zúčastnit Školy investování. Ta je určena úplně všem! Ať už jste zkušený ivestor nebo začátečník, všichni jsou na těchto kurzech vítáni.

V této škole lépe pochopíte své osobní finance a naučíte se je lépe spravovat. Semináře se konají po celé ČR vždy v podvečerních hodinách, takže se nemusíte bát, že by vám zasáhly do pracovního života. A délka semináře je pokaždé 1,5 až 2 hodiny, tudíž vám nezaberou celý večer.

FIO banka je jednou z mála bank, která své klienty vzdělává

FIO banka je díky tomu unikátní bankou, která své klienty vzdělává v oblasti financí. A kdo by se toho úkolu měl zhostit lépe než právě bankovní instituce?! Za nás tedy skvělý tah!

Aktuálně si můžete vybrat ze tří témat:

1. Základy investování na kapitálovém trhu pro začátečníky
2. Obchodování na zahraničních burzách pro začátečníky
3. Efektivní krátkodobé obchodování v praxi pro pokročilé

Na stránkách FIO banky najdete ke všem třem seminářům bližší informace, termíny konání seminářů i přihlášky.

Přihlášení se na seminář je velmi jednoduché

A přihláška je velmi jednoduchá, vyberete si termín, město a čas, vyplníte osobní informace a už se jen zúčastníte. Zkrátka skvělá možnost pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více z investiční oblasti i z oblasti financí celkově.

Poslední články
Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top