skip to Main Content

Krátkodobá půjčka: jde to i bez registru a bez doložení příjmů

Krátkodobá půjčka před výplatou

Lidé si půjčují čím dál častěji a s jejich poptávkou stoupá také počet nabídek. Mezi nejoblíbenější patří dozajista krátkodobá půjčka bez registru, kterou poskytují především nebankovní společnosti. Charakteristické jsou pro ně nižší půjčené částky, rychlost a jednoduché vyřízení. Jak fungují, na co si dát pozor a jaké mají výhody a nevýhody?

Podle zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru a s ním související zákon č. 258/2016 Sb. musí všichni poskytovatelé úvěrů kontrolovat bonitu žadatele. To ale neznamená, že nemůžete získat úvěr, když máte záznam v registru. Posuzování žádostí probíhá individuálně a hledí se na více faktorů.

Krátkodobá půjčka online

Rychlé krátkodobé půjčky před výplatou pomohou v situacích, kdy potřebujete co nejdříve získat finanční obnos, který momentálně nemáte k dispozici. Často se jim říká „před výplatou“ právě proto, že nenadálé výdaje se objevují s železnou pravidelností právě v tomto období, kdy už třeba nemáte tolik peněz. Obvykle si lze půjčit od 1000 do 15 000 až 20 000 Kč, ale existují poskytovatelé, kteří vám půjčí větší částky. Splatnost se pohybuje od jednoho do čtyři týdnů, samozřejmě i zde najdete výjimky.

Půjčka pro zájemce vedené v registru

Půjčka bez registru je realizována velmi rychle a bez zdlouhavých jednání. Nemusíte vyplňovat hromady zbytečných dokumentů. Obvykle celý proces probíhá online a po schválení je vyplacena krátkodobá půjčka ihned na účet. Posuzuje se na základně online formuláře, který musíte vyplnit. Během pár minut přijde informace o schválení či neschválení. Jedná se o rychlý a pohotový způsob, jak vyřešit náhlý problém s penězi.

Mnoho lidí také řeší, zda si mohou půjčit, když jsou v insolvenci. Ta sama o sobě není ničím příjemným, ovšem existence insolvence neznamená, že nepotřebujete finančně výpomoc. V takovém případě je vhodné zkusit krátkodobou půjčku v insolvenci, která má velmi podobné parametry jako půjčka pro zájemce vedené v registru dlužníků a poskytují ji nebankovní společnosti.

Jak získat krátkodobou půjčku bez registru?

Poskytovatelé těchto půjček se snažili celý proces maximálně zjednodušit. Čeká vás pouhé vyplnění online formuláře na stránkách zvolené společnosti, kde vyplníte požadovanou výši půjčky, dobu splácení a své osobní údaje. Pokud jste zvolili krátkodobou půjčku bez doložení příjmů, nemusíte dokládat ani je. Brzy vám přijde informace, buď prostřednictvím SMS nebo na e-mail, zda vám byla žádost schválena či nikoliv. Pokud ano, jsou vám okamžitě odeslány peníze na uvedený bankovní účet. Půjčené peníze pak musíte vrátit do termínu splatnosti včetně úroků a případných poplatků. Dejte si pozor na to, abyste termín nepropásli. Čekaly by vás vysoké sankce a pokuty.

Některé společnosti nabízí svým klientům možnost využít první půjčku zdarma. Ve zkratce jde o to, že co si půjčíte, to také vrátíte. Bez úroků a poplatku.

Pro koho jsou půjčky bez registru vhodné?

Krátkodobá půjčka ihned je vhodná pro ty, kdo potřebují rychle vyřešit nepříznivou finanční situaci a mají záznam v registru dlužníků. Banka by jim tak žádnou půjčku neposkytla. Ideální je využít nabídku první půjčky zdarma. V takovém případě se vyplatí opravdu každému, protože nezaplatí ani korunu navíc. Ovšem jen za předpokladu, že víte, že vše zaplatíte včas a v plné výši.

Jak vybrat vhodného poskytovatele?

Než si vyberete poskytovatele půjčky, kterého oslovíte, je vhodné získat co nejvíc informací, přečíst si recenze a zkušenosti jiných klientů. Prostudujte si veškeré podmínky a porovnejte několik nabídek mezi sebou. Nejlepší je vybrat si takového, který nabízí první půjčku pro nové klienty zdarma.

Výhody

 • Okamžité zpracování a vyřízení žádosti
 • Možnost sjednání online
 • Peníze rychle na účtu
 • Vysoké procento schválení
 • Takřka nulové papírování
 • I pro osoby v registru nebo bez příjmu
 • Méně striktní podmínky poskytnutí půjčky než u banky
 • Prodloužení splatnosti půjčky

Nevýhody

 • Vyšší úrokové sazby a poplatky
 • Vysoké pokuty a sankce v případě nesplácení
 • Krátká doba splatnosti

Časté dotazy

Co je registr dlužníků?

Registr dlužníků eviduje osoby se závazky po splatnosti nebo ty, které své závazky neuhradili vůbec. Hlavním smyslem jeho fungování je omezit riziko poskytovatelů bankovních a nebankovních úvěrů a půjček.

Získám půjčku i když mám exekuci?

Ano. Někteří poskytovatelé dokážou vytvořit nabídku i osobám s probíhající exekucí. Často ovšem s vyššími poplatky a úrokovými sazbami.

Co všechno potřebuji k vyřízení rychlé půjčky bez registru?

Každý poskytovatel má své podmínky nastavené trochu jinak. V základu je to ale vždy průkaz totožnosti, telefonní číslo, e-mail a číslo bankovního účtu. Následně to mohou být různé dokumenty prokazující příjem, další doklad totožnosti apod.

Mohu si nechat prodloužit splatnost půjčky?

Ano. Drtivá většina poskytovatelů umožňuje prodloužení splatnosti půjčky za určitý poplatek.

Jaké jsou podmínky získání půjčky?

Podmínky získání této půjčky jsou velmi jednoduché. Podat žádost může každá osoba, které již bylo 18 let a má trvalý pobyt v ČR, případně cizinci s povolením k pobytu.

Poslední články
Diskuse

1 komentář k zobrazení

 1. Dostala svízelná situace,dostala jsem se do podvodného případu a musím zaplatit 1400000 Kč.
  Byla jsem v insolvenci,vše řádně splaceno před 2,5 lety.Stále mám velmi dobře placenou práci bez dalších půjček a čehokoli.
  Musím to splnit.Mohu splácet i 30 tisíc měsíčně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top