skip to Main Content

Začněte obchodovat na burze. Zde je 10 rad do začátku

Pohyb na burze

Obchodovat na burze je čím dál oblíbenější. Nebudeme si nalhávat, ale můžete si tak přijít k velmi slušným financím. Nejen, že tak získáte finanční svobodu, ale také se dostanete do velice zajímavé skupiny lidí. S takovými se většinou jen tak na pivu nepotkáte.

Jak tedy začít? Co byste měli vědět do začátku? A na co si dát pozor? Neříkáme, že máme pro vás zázračný návod, díky kterému dokážete všechno, ale právě zde najdete 10 fungujících rad, které vám určitě vaši cestu ulehčí.

Na burze má šanci zbohatnout každý.

  1. Výše výnosu odpovídá stupni postupujícího rizika. Čím vyšší riziko, tím vyšší možnost výdělku, ale také tím vyšší riziko ztráty všeho.
  2. Zaměřte se na jeden, maximálně dva obory a těm věnujte všechno. Sledujte novinky, zprávy, světové dění právě v tomto oboru. Všechny tyto informace vám totiž pomohou v rozhodování.
  3. Jako minimální počáteční kapitál mějte připravených alespoň 100 000 Kč. To je částka, se kterou už můžete dokázat prorazit. I když existuje samozřejmě vždy možnost, že se vám to nepodaří a vy o své peníze přijdete.
  4. Neustále sledujte zkušené investory, sledujte jejich blogy, komentáře a stránky a nechte se jimi inspirovat. Když oni do něčeho vkládají milióny, je to známka, že se to hned tak nepropadne.
  5. Začněte s akciemi. Ty jsou totiž mnohem jednodušší na pochopení a prokouknutí pohybu jejich ceny. Až budete zkušenější, můžete přejít na trh s komoditami.
  6. Než se stanete úspěšným pracujte svědomitě, precizně a velmi pilně. Úspěch nikomu nespadl jen tak do klína a i vy na něm musíte pořádně pracovat.
  7. Investujte do té nejdůležitější komodity na trhu – do svého vzdělávání. Jen díky němu budete mít v budoucnu snovou výplatu. Nebojte se tedy vložit právě do sebe velkou sumu peněz. Ručíme vám za to, že jednou se vám tisíckrát vrátí.
  8. Ptejte se lidí kolem sebe a nebojte se oslovit i úplně neznámé lidi. Názor ostatních totiž může být pro vás zlatým grálem.
  9. Neházejte flintu do žita po prvním nezdaru. Právě díky chybám se posouváte o mílové kroky dopředu a právě díky nim dostáváte tu nejdůležitější školu. Školu života.
  10. Nevěřte všem kecálkům v televizi a v médiích. To, že je někdo hodně vidět ještě neznamená, že je pravý odborník a že radí dobře.

Řiďte se těmito deseti jednoduchými radami, postupujte krůček po krůčku a úspěch se k vám dostaví!

Poslední články
Diskuse

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top